Logo Ordenis
LaipaldiesvēstulesfotogrāfijasSazinātiesSaites
 
 
 
 
 
ziedot
nosūtīt SMS

Пошлите СМС на номер 1881 с текстом:
ORDENIS
что бы пожертвовать.
Стоимость сообщения 1.00€

У вас должны быть разрешены платные SMS:
* TELE2.lv - позвоните на 1600 и включите функцию платных SMS
* LMT - позвоните на 80768076 и включите функцию платных SMS

Пошлите СМС на номер 1394 с текстом:
ORDENIS
что бы пожертвовать.
Стоимость сообщения 1.00€

Пошлите СМС на номер 14401 с текстом:
ORDENIS
что бы пожертвовать.
Стоимость сообщения 1.00€общественная организация ОРДЕН благодарит

Ingus un OļegsNVO "Pasūtīt" paldies Ingus un Oļegs par atklājumu un nodošanu reburial par joprojām divi karavīri no Sarkanās armijas.
RenarsPSabiedriskā organizācija "Pasūtīt", pateicoties mūsu kolēģim - Lietotāji RenarsP, lai noteiktu un palīdzība ekshumācija vācu karavīrs. Soldiers minēto reburial Vācijas kapsētā.
VasjabarBiedrība "ordenis", pateicoties lietotājam Vasjabar, informāciju par atklāto joprojām karavīru Sarkanās armijas un Vērmahta, nodot locekļiem "Brāļu Kāpu komiteja", meklēšanas vienība Leģenda, un biedrība "ordenis". Biedrība "ordenis", pateicoties lietotājam Vasjabar noteikšanai un nodošanu reburial par joprojām apkalpes fragmentu Il 947-2 th Attack Aviācijas pulka pilotiem Hero no Padomju Savienības, Major George Chernoff Gerasimovich un bultu apsargu Junior seržanta Strelkova Stepans Vasilyevich. Biedrība "ordenis", pateicoties lietotājam Vasjabar noteikšanai un nodošanu reburial par joprojām trīs karavīri Vērmahta.
stalker69Sabiedriskā organizācija "Pasūtīt", pateicoties mūsu kolēģim stalker69, kas atrada atliekas karavīra laikā Pirmā pasaules kara, un nosūtīt tos mums. Joprojām exhumed un pārveda uz reburial.
RiciSabiedriskā organizācija "Pasūtīt", pateicoties mūsu kolēģim Rici, obnaruzhevshego ir trīs Sarkanās armijas karavīru, un atbalstu to ekshumācija.
SabotierisSabiedriskā organizācija "ordenis" Pateicoties mūsu kolēģi kaitnieks, obnaruzhevshego joprojām vācu armijas karavīrs, jo SMW. Nosaukums karavīra Johana Speckmann - ložmetējnieks. Nodota reburial par joprojām.
patrioti ANO klusaisBiedrība "ordenis" izsāka dzīļu pateicību lietotajam patrioti ANO klusais nominālvērtību nominālvērtību neapglabāto karavīru mirstīgas atliekas meklēšanu ANO nodošanu UZ apglabāšanu četras Sarkanarmijas karavīru mirstīgas atliekas.
Suhoj, Rezik, BuurijSabiedriskā organizācija "ordenis" pateikties mūsu kolēģiem Suhoj, Rezik, Buurij obnaruzhevshih joprojām karavīrs, iespējams, ka Sarkanā armija. Ja tas būtu atzīts meklētājprogrammas 2 pogas ļoti sliktā stāvoklī (viena no siksnas ar zvaigzni padomju, ierindots ko ir grūti pateikt), rupors (kabatās), atšķirt metāla detaļas un tablešu dezinfekcijai ūdens box - vācu valodā. Un kā zīmuli kabatā PSN. Joprojām, un personīgās mantas nodotas reburial.
Deniss77 un DaeronSabiedriskā organizācija "ordenis" pateicas Deniss77 un Daeron atklāja 2009 paliek piecpadsmit karavīriem un komandieriem Sarkanās armijas un četri - Vērmahta.
vasja un IvoBiedrība "ordenis" izsāka dzīļu pateicību lietotaji vasja un Ivo nominālvērtību neapglabāto karavīru mirstīgas atliekas meklēšanu ANO nodošanu UZ apglabāšanu Divas Sarkanarmijas karavīru mirstīgas atliekas.
Skazachnik, Nikolajs un SergejsSabiedriskā organizācija "ordenis" pateicas skazachnik-Nikolajs un Sergejs atklāta un nodota bēru joprojām sešu karavīru Sarkanā armija.
kaupensBiedrība "ordenis" izsāka dzīļu pateicību lietotajam kaupens nominālvērtību neapglabāto karavīru mirstīgas atliekas meklēšanu ANO nodošanu UZ apglabāšanu 6 Sarkanarmijas karavīru mirstīgas atliekas. Biedrība "ordenis" izsāka dzīļu pateicību lietotajam kaupens nominālvērtību neapglabāto karavīru mirstīgas atliekas meklēšanu ANO nodošanu UZ apglabāšanu Viel viena karavīra mirstīgas atliekas.
OsvaldBiedrība "ordenis" izsāka dzīļu pateicību lietotajam OSVALD nominālvērtību Abas armijas neapglabāto karavīru mirstīgas atliekas meklēšanu ANO nodošanu UZ apglabāšanu 3 Sarkanarmijas karavīru mirstīgas atliekas ANO viena Wehrmachta karavīra mirstīgas atliekas. Biedrība "ordenis" izsāka dzīļu pateicību lietotajam OSVALD nominālvērtību Abas armijas neapglabāto karavīru mirstīgas atliekas meklēšanu ANO nodošanu UZ apglabāšanu vel 2 Sarkanarmijas karavīru mirstīgas atliekas ANO viena Wehrmachta karavīra (bez Aldonisa) mirstīgas atliekas.